با کارت اعتباری همیاران سپهر بانک صادرات لوازم خانگی قسطی بخرید

طرح همیاران سپهر بانک صادرات چیست؟

در این طرح می توانید با استفاده از تسهیلاتی که در قالب کارت اعتباری پرداخت می شود، لوازم خانگی مورد نیاز خود را به صورت نقدی خریداری کنید و وجه پرداختی را در قالب اقساط تسهیلات به بانک پرداخت کنید. نکته مهم این که با کارت اعتباری طرح همیاران سپهر بانک صادرات فقط امکان خرید لوازم خانگی ایرانی وجود دارد.

نوع تسهیلاتکارت اعتباری
سقف تسهیلات۲۰ میلیون تومان
سود تسهیلات 15 درصد
اقساط تسهیلاتحداکثر ۳۶ ماه
اعتبار تسهیلات۳ ماه بعد از صدور کارت اعتباری

 میزان و سود تسهیلات همیاران سپهر بانک صادرات

طبق اعلام بانک صادرات، میزان تسهیلات همیاران سپهر که در قالب کارت اعتباری پرداخت می شود حداقل ۲ میلیون و حداکثر  20 میلیون تومان تعیین شده که رقم آن به انتخاب مشتری خواهد بود. نرخ سود تسهیلات پرداختی همیاران سالیانه ۱۵ درصد محاسبه خواهد شد.

اعتبار و اقساط تسهیلات همیاران سپهر صادرات

در طرح تسهیلاتی همیاران سپهر بانک صادرات، مدت بازپرداخت اقساط به انتخاب مشتری خواهد بود که حداکثر زمان آن ۳۶ ماهه تعیین شده است. نکته قابل توجه این که حداکثر مهلت استفاده از کارت های اعتباری همیاران سپهر ۳ ماه تعیین شده است. در واقع از تاریخ صدور کارت، متقاضی ۳ ماه فرصت دارد تا نسبت به خرید لوازم خانگی مورد نیاز خود با تسهیلات پرداختی، اقدام کند.

چطور کارت اعتباری همیاران سپهر صادرات بگیریم؟

متقاضیان دریافت تسهیلات طرح همیاران سپهر بانک صادرات، ابتدا باید نسبت به افتتاح حساب در این بانک اقدام کنند و بعد از ارائه مدارک لازم، درخواست تسهیلات در قالب کارت اعتباری را به بانک ارائه دهند. بعد از بررسی مدارک متقاضی، به مشتریان واجد شرایط و در قالب عقد مرابحه (اقساطی)، تسهیلات (کارت اعتباری) تا سقف ۲۰ میلیون تومان پرداخت می شود.

 چه ضامنی باید داشته باشیم؟

متقاضیان دریافت تسهیلات طرح همیاران سپهر بانک صادرات، به نسبت میزان تسهیلاتی که نیاز دارند باید ضمانت لازم برای بازپرداخت اقساط را به بانک ارائه کنند. طبق قوانین و مقررات این طرح به ازای هر ۱۰ میلیون تومان تسهیلات، معرفی یک ضامن رسمی (کسر از حقوق) از سوی فرد متقاضی الزامی است. البته با توجه به اعتبارسنجی مشتری از سوی بانک، امکان تغییر در نوع و تعداد ضامن ها از سوی شعب پرداخت کننده تسهیلات وجود دارد.

 با کارت اعتباری همیاران سپهر صادرات از کجا خرید کنیم؟

طبق اعلام بانک صادرات، شرکت های تولیدی و عرضه کنندگانی که دارای چرخه توزیع متمرکز شامل فروشگاه ها و مراکز فروش متعدد باشند امکان شرکت در این طرح و عرضه لوازم خانگی به دارندگان کارت اعتباری همیاران سپهر را دارند. برای دریافت و استفاده از این تسهیلات نیاز به ارائه پیش فاکتور نیست و دارندگان کارت اعتباری همیاران سپهر صادرات می توانند لوازم خانگی ایرانی مورد نظر خود را از فروشگاه های معتبر عرضه کننده لوازم خانگی ایرانی طرف قرارداد خریداری کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن

با تشکر ، درخواست شما با موفقیت ارسال شد.

کمتر از 12 ساعت دیگر کارشناسان واحد خدمات پس از فروش با شما تماس گرفته و درخواست شما را پیگیری خواهند کرد.