بهین کارت: کارت خرید سپه تا سقف ۳۰ میلیون تومان

بانک سپه به منظور حمایت از تولید ملی با تکیه بر توانمندی های داخلی کشور، افزایش میزان رضایت مشتریان فعلی بانک

و برآورده کردن نیازهای واقعی خود اقدام به ارائه محصولی به نام «بهین کارت سپه» نموده است.

 فرایند صدور این کارت از طریق دو روش انفرادی و گروهی امکان پذیر است. در روش گروهی سازمان ها، شرکت ها و بنگاه های اقتصادی نسبت به معرفی کارکنان خود به بانک اقدام کرده و بانک نسبت به صدور کارت های خرید سپه به صورت گروهی اقدام می کند. در روش انفرادی، مشتری با مراجعه به شعب بانک و انعقاد قرارداد مرابحه، نسبت به تحویل کارت خرید سپه اقدام می کند.

 ویژگی های بهین کارت سپه

سقف اعتبار کارت: ۳۰۰ میلیون ریال
نرخ: ۱۸ درصد
مدت بازپرداخت اعتبار: ۳۶ ماه
فاقد آبونمان (برخلاف کارت های اعتباری)
اعتبار کارت: یک سال
این کارت ها صرفاً بر روی دستگاه های کارتخوان ویژه این طرح که قبلاً توسط بانک سپه در فروشگاه ها/ نمایندگی های تولیدکنندگان و عرضه کنندگان طرف قرارداد با بانک نصب شده اند، قابل استفاده است.

لیست نمایندگان فروش و فروشگاه های طرف قرارداد تولیدکنندگان و عرضه کنندگان داخلی

تمامی تولیدکنندگان معتبر، فروشگاه های زنجیره ای بزرگ (ترجیحاً دارای شعب فروش در سراسر کشور)، فروشگاه های مجازی معتبر و ارائه دهندگان خدمات می توانند در این طرح حضور داشته باشند.
در این طرح، بانک وجه کالاهای خریداری شده توسط دارندگان بهین کارت سپه را با کسر تخفیف مندرج در قرارداد فی مابین به تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات پرداخت می نماید.
صورتحساب فروشنده توسط سامانه اعتباری تهیه شده توسط بانک سپه به صورت خودکار از طریق پست الکترونیکی در اختیار تولیدکنندگان طرف قرارداد با بانک قرار می گیرد. این صورتحساب شامل سرجمع کل تراکنش های انجام شده در پایانه فروش نصب شده در فروشگاه ها/ نمایندگی های معرفی شده از سوی تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات است.

شرایط بهین کارت سپه

دارندگان بهین کارت سپه، برای خرید کالا، خدمات و همچنین استفاده از اعتبار تخصیص یافته به کارت های مذکور صرفاً می توانند به فروشگاه های طرف قرارداد با بانک سپه مراجعه نمایند.
شرح هر تراکنش انجام شده توسط دارنده بهین کارت سپه، از طریق پیامک به شماره همراه مشتری، جهت اطلاع ارسال می شود.
پس از گذشت یک ماه از تاریخ صدور کارت خرید و استفاده مشتری در دستگاه های کارتخوان ویژه طرح، صورتحساب مشتری تهیه و از طریق پست الکترونیکی و پیامک برای مشتری ارسال خواهد شد.
به منظور اطلاع رسانی لیست فروشگاه های طرف قرارداد موضوع این طرح در سایت اختصاصی بهین کارت به نشانی www.banksepah.ir/shopping درج شده است.

 چطور با بهین کارت سپه خرید کنیم؟

دارندگان بهین کارت سپه برای خرید لوازم خانگی اقساطی می توانند به فروشگاه ها و نمایندگی هایی که دستگاه های کارتخوان ویژه این طرح در آنجا نصب شده است مراجعه کنند. در این طرح، بانک وجه کالاهای خریداری شده توسط دارندگان بهین کارت سپه را با کسر تخفیف مندرج در قرارداد به تولیدکنندگان و عرضه کنندگان کالا و خدمات پرداخت می کند. صورتحساب فروشنده توسط سامانه اعتباری تهیه شده توسط بانک سپه به صورت خودکار از طریق پست الکترونیکی در اختیار تولیدکنندگان طرف قرارداد با بانک قرار خواهد گرفت. ضمن این که لیست تراکنش های انجام شده توسط دارنده بهین کارت سپه، از طریق پیامک به شماره همراه مشتری، ارسال می شود. همچنین بعد از گذشت یک ماه از تاریخ صدور کارت خرید و استفاده مشتری در دستگاه های کارتخوان ویژه طرح، صورتحساب مشتری تهیه و از طریق پست الکترونیکی و پیامک برای مشتری ارسال می شود.

شرایط اخذ وام

برای وام تا ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال یک ضامن
از ۱۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تا ۳۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال سه ضامن (بنا بر شرایط خاص دو ضامن)
حتماً یکی از ضامن ها باید کارمند دولت و دارای گواهی کسر از حقوق باشد و ضامن با شغل آزاد باید دارای پروانه کسب، بدون چک برگشتی و معوق بانکی بوده و مشتری شناخته شده آن شعبه از بانک سپه باشد.
بعد از تشکیل پرونده و تکمیل مدارک، حداکثر طی ۱۴ روز کاری بهین کارت صادر می شود.

2 دیدگاه دربارهٔ «بهین کارت: کارت خرید سپه تا سقف ۳۰ میلیون تومان»

 1. حسین ایوبی مهر

  با درودها.جهت دریافت بهین کارت بازنشستگانی که حقوق بگیر بانک سپه هستند چه شرایطی خواد داشت.بیست سال است مشتری بانک سپه هستم
  ۰۹۱۹۵۰۸۶۱۴۰

  1. سلام وقت بخیر بانک ها معمولا برای پرداخت ۵۰ میلیون تومان ۲ ضامن میگیرن – بهتره چون میفرمائین مشتری قدیمی و ۲۰ ساله بانک سپه هستین به شعبه بانک خودتون مراجعه کنید – اگر چک برگشتی و معوقه بانکی نداشته باشید قطعا شرایط بهتری برای شما در نظر میگیرند . موفق باشید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   به بالای صفحه بردن

   با تشکر ، درخواست شما با موفقیت ارسال شد.

   کمتر از 12 ساعت دیگر کارشناسان واحد خدمات پس از فروش با شما تماس گرفته و درخواست شما را پیگیری خواهند کرد.