بانکهای طرف قرار داد با شرکت رهاورد کالا

کلیه بازنشستگان محترم تامین اجتماعی و افرادی که از بانک رفاه حقوق دریافت میکنند میتوانند بدون ضامن و از طریق این سایت و انتخاب محصول و اخذ پیش فاکتور بانک رفاه به شعبه ای که از آنجا حقوق میگرند مراجعه و تا سقف ۵۰ میلیون تومان کارت اعتباری ۳۶ ماهه دریافت و برای خرید کالا به نمایندگی های شرکت رهاورد کالا در سراسر کشور مراجعه نمایند.

برای دریافت کالا با استفاده از وام قرض الحسنه بانک مهر ایران با کارمزد قرض الحسنه ۴ درصد سالیانه و اقساط ۹ ماهه تا سقف ۲۰ میلیون تومان ماهه نسبت به دریافت معرفینامه آنلاین از لینک زیر اقدام نمائید.

خرید اقساطی کالا با استفاده از تسهیلات بانک صادرات

برای خرید کالای اقساطی از شرکت رهاورد کالا با استفاده از تسهیلات بانک صادرات ، با مراجعه به یکی از نمایندگی های ما در سراسر کشور و مراجعه به یکی از شعب بانک صادرات ایران در سراسر کشور نسبت به تشکیل پرونده طرح ههمیاران سپهر  اقدام نمائید.

خرید اقساطی کالا با تسهیلات بانک توسعه تعاون

برای خرید اقساطی کالا با استفاده از تسهیلات بانک توسعه تعاون  با مراجعه به یکی از نمایندگان فروش ما در سراسر کشور نسبت به اخذ پیش فاکتور و مراجعه به یکی از شعب بانک توسعه تعاون اقدام و بعد از تشکیل پرونده  در بانک توسعه تعاون برای اخذ کالای خود به همان نمایندگی فروش مراجعه نمائید .

ثبت نام در طرح حاتم بانک انصار
طرح حاتم بانک انصار
مراجعه به سایت بانک انصار قسمت طرح حاتم و اخذ کد رهگیری
طرح حاتم بانک انصار ۲۵%
مراجعه به یکی از شعب بانک انصار و تشکیل پرونده تسهیلات
۷۵%
مراجعه به نمایندگیهای فروش شرکت رهاورد کالا و خرید کالا و خدمات
۱۰۰%

برای خرید اقساطی ۵۰ میلیون تومان کالای لوازم خانگی با اقساط ۴۸ ماهه از شرکت رهاورد کالای ایزدی کافیست با مراجعه به بانک انصار و ثبت نام در قسمت طرح حاتم نسبت به اخذ کد رهگیری از سایت بانک انصار اقدام ، نزدیکترین شعبه بانک به محل کار یا منزل خود را انتخاب و برای تشکیل پرونده کارت اعتباری به آن شعبه مراجعه نمائید. 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سلام!

چمتنچه سوال شما در سوالات متداول نبود همکاران ما آماده پاسخگویی هستند.

      به بالای صفحه بردن

      با تشکر ، درخواست شما با موفقیت ارسال شد.

      کمتر از 12 ساعت دیگر کارشناسان واحد خدمات پس از فروش با شما تماس گرفته و درخواست شما را پیگیری خواهند کرد.