درباره ما

وبسایت ره آوردکالا ایزدی مرجع فروش طرح اعتباری/وام بانکی لوازم خانگی با برند یورواستار ، یوروپلاس و مجیک متعلق به شرکت بازرگانی ره آورد کالا ایزدی است. این شرکت بازرگانی در تاریخ ۱۳۸۶/۰۲/۰۸ ثبت شده است. این شرکت در زمینه صادرات و واردات و خرید و فروش لوازم خانگی به صورت عمده فعالیت دارد. جناب آقای رضا ایزدی مدیرعامل شرکت است.
رهاورد کالا ایزدی دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏.

 • fridge
 • television
 • washing-machine
 • air-conditioning

تاریخچه فعالیت شرکت

وبسایت ره آوردکالا ایزدی مرجع فروش طرح اعتباری/وام بانکی لوازم خانگی با برند یورواستار و مجیک متعلق به شرکت بازرگانی ره آورد کالا ایزدی است. این شرکت بازرگانی در تاریخ ۱۳۸۶/۰۲/۰۸ ثبت شده است. این شرکت در زمینه صادرات و واردات و خرید و فروش لوازم خانگی به صورت عمده فعالیت دارد. جناب آقای رضا ایزدی مدیرعامل شرکت است.
رهاورد کالا ایزدی دارای کلیه مجوزهای رسمی مورد نیاز برای فعالیت در این حوزه است‏.

مأموریت

تهیه و توزیع لوازم خانگی با بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش عالی و فراهم نمودن شرایط خرید اقساطی برای کلیه اقشار جامعه از جمله  ماموریت های تعریف شده برای شرکت رهاورد کالا میباشد.

چشم انداز

در آینده ای نزدیک بغیر از اعطای لوازم خانگی اقساطی  ، انواع خدمات مورد نیاز و پر هزینه مثل خدمات دندانپزشکی – کاشت مو  – زیبایی – تالار و رستوران و …  برای خرید اقساطی به محصولات شرکت اضافه خواهد شد

ارزش های سازمانی

با اعتماد شما مشتریان محترم شرکت رهاورد کالا موفق به عقد قرار داد های بزرگ اعتباری با اغلب بانک های کشور و شرکت های همکار گردیده است تا بتواند نسبت به بهبود کیفیت خدمات به شما همراهان عزیز اقدام نماید

از زبان مدیر عامل شرکت رهاورد کالا

جناب آقای رضا ایزدی

شرکت رهاورد کالا ایزدی با کادری مجرب آماده ارائه بهترین خدمات اعتباری و اقساطی به هم میهنان گرامی میباشد.

تمامی هم میهنان گرانقدر میتوانند نسبت به دریافت خدمات اقساطی شرکت رهاورد کالا با اقساط طولانی مدت و نرخ سود بانکی سالیانه و بدون سپرده گذاری و پرداخت پیش قسط اقدام نمایند.

سلام!

چمتنچه سوال شما در سوالات متداول نبود همکاران ما آماده پاسخگویی هستند.

   به بالای صفحه بردن

   با تشکر ، درخواست شما با موفقیت ارسال شد.

   کمتر از 12 ساعت دیگر کارشناسان واحد خدمات پس از فروش با شما تماس گرفته و درخواست شما را پیگیری خواهند کرد.