به وب سایت ره آورد خوش آمدید

شرایط خرید اقساطی کالا

فروش اقساطی محصولات شرکت رهاورد کالا  با اقساط 36 ماهه  از طریق معرفی مشتریان به بانکهای طرف قرار داد و تشکیل پرونده تسهیلات با طی مراحل ذیل انجام میگردد :

  1. مراجعه به سایت رهاورد کالا یا یکی از نمایندگی های فروش در سراسر کشور و  انتخاب محصول و دریافت پیش فاکتور از نماینده یا بصورت آنلاین از سایت
  2. مراجعه به بانک های طرف قرار داد و تشکیل پرونده
  3. واریز تسهیلات توسط بانک های رفاه - توسعه تعاون  به حساب شرکت  و بعد از دریافت کارت خرید توسط بانکهای صادرات و مهر ایران و سپه هماهنگی برای انتقال اعتبار وجه کارت خرید به حساب شرکت 
  4. ارسال رایگان کالا توسط شرکت درب منزل مشتریان

مدارک مورد نیاز بانکهای طرف قرار داد برای تشکیل پرونده  کالای اقساطی :

تمامی بانکهای طرف قرار داد :کارت ملی - شناسنامه - گواهی اشتغال به کار - چک یا سفته و معرفی ضامن معتبر

بانکهایی که تشکیل پرونده تسهیلات ، در آنها بدون  ضامن انجام میگردد :

در بانک مهر ایران  معمولا در صورتی که وام گیرنده شاغل رسمی دولت باشد با ارائه گواهی کسر از حقوق از سازمان دولتی خود به بانک مهر ،  نیاز به معرفی ضامن برای تشکیل پرونده کالا کارت نمیباشد.

 در بانک رفاه  نیز  برای بازنشستگان و  مستمری بگیران  محترم سازمان تامین اجتماعی ( زیر 65 سال سن ) و حقوق بگیران بانک رفاه ، در صورت داشتن صلاحیت اعتباری  ( نداشتن چک برگشتی و بدهی معوقه وام در بانک های کشور ) و خوش حسابی ، تشکیل پرونده بدون ضامن انجام میگردد .

همچنین باطلاع مستمری بگیران محترم سازمان تامین اجتماعی میرساند  بانک رفاه با همکاری  شرکت رهاورد کالا ایزدی جهت رفاه حال شما مشتریان گرانقدر اقدام به ایجاد سامانه بتا نموده است تا مراحل خرید اقساطی کالا و وکالت کسر از حقوق ، تماما  بدون مراجعه به شعب بانک رفاه و فقط از طریق همین سامانه به صورت آنلاین انجام گردد.

در زیر راهنمای متنی و تصویری خرید آنلاین اقساطی از طریق سامانه بتا برای شما عزیزان آورده شده است :

مراحل ثبت نام و اخذ اعتبار در سایت بتا در طرح الماس رفاه در ادامه به روش تصویری قابل مشاهده می باشد:

مشتریان

پس از ورود مشتریان به سامانه بتا جهت بهره مندی از خدمات این سامانه مراحل زیر را دنبال نمایید: 

ورود مشتری مطابق شکل زیر با ثبت اطلاعات هویتی رفاه کارت صورت می پذیرد.

پس از ثبت اطلاعات رفاه کارت و رمز پویا وارد سامانه بتا می شوید و می بایست  مشخصات هویتی خود را تکمیل نمائید. در مرحله بعد مشتری می تواند شماره موبایل خود را ویرایش یا ثبت نماید. پس از تکمیل اطلاعات هویتی از طرح های موجود طرح الماس رفاه را انتخاب می نماید.

 

با انتخاب طرح الماس رفاه توان خرید اقساطی شما نمایش می یابد. و با انتخاب پذیرنده و تکمیل وکالت نامه الکترونیکی موجود در سایت امکان خرید اقساطی و برداشت اقساط به هنگام واریز حقوق برای شما فراهم می گردد. 


 

پس از تایید و فعالسازی اعتبار درخواست خرید برای پذیرنده ارسال می گردد. و شما می توانید با مراجعه به پذیرندگان خرید خود را نهایی نمایید. 

همچنین پس از خرید و نهایی شدن خرید می توانید از منوی گزارش  وضعیت اقساط مربوط به خرید های صورت پذیرفته را مشاهده نمایید.

 

 

برای مراجعه به سامانه بتا و خرید اقساطی و کسر از حقوق آنلاین اینجا کلیک کنید .